13. 11. 2017

13. listopadu - 16. listopadu

TENTO TÝDEN V PÁTEK 17. 11. - STÁTNÍ SVÁTEK - VOLNO

ČTVRTEK 16.11. - PROJEKTOVÝ DEN - DĚTI NEMUSEJÍ MÍT UČEBNICE (POUZE POUZDRO, ŽÁKOVSKOU KNÍŽKU, SVAČINU)

UŽ UMÍME PÍSMENKA:

A, Á, E, É, I, Í, Y, Ý, O, Ó, U, Ú, Ů

T, P, J, B, K, Č, R, L, V, N, C, Z

ČESKÝ JAZYK - trénovat psaní písmen, slov, krátkých vět i s porozuměním

13. 11. - str. 40 (udělat cvičení + trénovat čtení s porozuměním)

14. 11. ČÍTANKA str. 20 oba dva úkoly na stránce - orientace v obrázku, doplň co chybí

14. 11. DÚ - VLÁČEK str. 29, 30

ČTENÍ - číst naučená písmenka, umět přečíst naučená slova i krátké věty (viz učebnice pejsek a kočička po str. 43)

trénování má vypadat takto: ,,napiš slovo KOČKA" nebo ,,napiš větu KOČKA JÍ" apod. a poté ,,přečti větu a řekni mi, co jsme se dozvěděli" ...že kočka jí..apod.

!!! ZDŮRAZŇOVAT KRÁTKÉ A DLOUHÉ SAMOHLÁSKY !!!

ROZDÍL A/Á, E/É, U/Ú,Ů atd.

MATEMATIKA - učit se psát 1 - 5, porovnávání čísel !!! SČÍTÁNÍ, ODČÍTÁNÍ DO 5 !!!

DÚ - koupit složku na číslice (viz email) + vložit do složky čísla 1-5 (včetně puntíků) a znaménka + - =

PRVOUKA

HUDEBNÍ VÝCHOVA

VÝTVARNÁ VÝCHOVA - ubrus, zástěra, voskovky, vodové barvy, štětce, kelímek